Svenskt Tenn vas
2017-03-25
449995
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSKT TENN, vas, stämplad med änglamärket samt 1931, höjd ca 28 cm
Bruksspår, smärre bucklor