Lennart Larsson oljemålning
2017-03-25
449994
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART LARSSON (född 1922): Blomsteräng i Hälsingemo, signerad LLarsson, daterad 75, olja på pannå, 65x76 cm