Silverskedar utländska stämplar
2017-03-24
449993
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 7 st, silver, 1800-tal, bl.a. England och Danmark, längd ca 16-23 cm, vikt ca 336 g
Delvis med sitage, gravyr