Spelautomat
2017-03-24
449990
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SPELAUTOMAT, 1900-talets första hälft, i trä, metall och glas, märkt "Hansa", höjd ca 75, 53x12 cm
Patina, slitage, ej funktionstestad