Paul René Gauguin färglitografi
2017-03-25
449966
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): Flickporträtt, signerad och daterad 1956, 181/260, linoleumsnitt, bladmått ca 39x34 cm