Servisglas
2017-03-24
449964
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SERVISGLAS, 51 dlr, 1900-talets första del, slipad dekor, bestående av: 13 champagneskålar, 6+3 selterglas, 12 likörglas, 8 vinglas, 9 starkvinsglas, champagneskålarnas höjd ca 11 cm
Enstaka fotnagg