Peter Dahl färglitografi
2017-03-24
449955
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Eftermiddag i det gröna, signerad Peter Dahl -80, PT , färglitografi, bildmått 56x42 cm