Charles Frédéric Lauth porträtt i olja
2017-03-25
449943
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHARLES FRÉDÉRIC LAUTH (Frankrike, 1865-1922): Damporträtt, signerad Fr. Lauth, dessutom påskrift "Fred. Lauth", olja på duk, oval 55x46 cm
Krackeleringar, retuscher