Edith Gert oljemålning
2017-03-24
449900
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDITH GERT (1906-1983): Blomstertilleben, signerad, olja på duk, ca 66x55 cm