Byrå sengustavianskt Stockholmsarbete
2017-03-24
449893
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk, Stockholmsarbete, faneérad i mahogny, lister och beslag i mässing, skiva i marmor, höjd ca 85, 102x53 cm, nyckel finns
Smärre fanerskador, lagad skiva