Olle Bonnier färglitografi
2017-03-29
449846
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad Bonnier -67, färglitografi 42/60, bladstorlek 35,5x188 cm