Taklampor
2017-03-24
449821
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPOR, 1 par, 1960-tal, mässing samt frostat glas, höjd ca 13, 25x25 cm
Slitage, smärre nagg