Pierre Olofsson färglitografi
2017-03-24
449774
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 105/150, litografi, bladmått ca 36 x 53 cm