Sydländsk bergsby
2017-03-24
449764
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländsk bergsby, olja på duk, 73x100 cm