Bordslampor 1800-tal
2017-03-23
449726
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, brons och metall, förgylld, total höjd inkl skärm ca 78 cm