Bordslampa
2017-03-23
449711
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft/mitt, jugendstil, dekor av stående kvinna, alabaster, höjd ca 80 cm
Kupa med skador/sprickor