Lars Erik Lindell oljemålning
2017-03-23
449666
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS ERIK LINDELL (född 1933): Byggnad i solnedgång, signerad Lars Erik Lindell, olja på pannå, ca 79x79 cm