Hans Agne Jakobsson golvlampa
2017-03-23
449568
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, 1900-talets senare del, Markaryd, vitlackerat järn, höjd ca 140 cm exklusive skärm
Bruksslitage