2017-03-23
449550
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANDKOLORERAT LITOGRAFISK TRYCK, slottsbyggnad, 1800-tal, ca 47x76 cm
Veck, hanteringskador