Design Nils Emil Lundström
2017-03-23
449522
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILS EMIL LUNDSTRÖM, urna med lock,1900-talets början, Rörstrand, monogramsignerad NEL, höjd 31 cm