Ljuskrona
2017-03-23
449494
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme behängd med prismor, elektrifierad, diameter ca 45 cm
Visst slitage