Carl Luthander Stockholmsmotiv
2017-03-23
449483
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL LUTHANDER (1879-1967): ´´Riddarholmen och Mälaren´´, signerad Luthander, olja på duk, ca 38x46 cm
Fuktskadad, fläckar