Philip von Schantz färglitografi
2017-03-23
449480
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med röda vinbär, signerad v. Schantz 76, 71/125, färglitografi, bladmått ca 64x49 xm