Oidentifierad konstnär oljemålnig 1800-tal
2017-03-23
449472
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alkemist, signerad och daterad Van damm 1830, olja på duk, ca 31x36 cm
Färgbortfall, krackeleringar