Kandelabrar jugend
2017-03-29
449356
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets början, jugend, mässing, för 3 ljus vardera, höjd ca 36 cm
Ljushållare något lösa, fläckar, slitage