Yrjö Edelmann
2017-03-22
449323
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad 119/1500, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm