Yrjö Edelmann färglitografi
2017-03-22
449320
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paketerad golfklubba, signerad Y Edelmann, numrerad 20/150, bildmått ca 107 x 73 cm