Johan Bladh oljemålning
2017-03-22
449319
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN BLADH (1893-1976), blomsterstilleben, signerad Johan Bladh 1934, olja på duk, ca 55,5 x 46,5 cm