Roj Friberg litografi
2017-03-22
449295
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROJ FRIBERG (1934-2016):"Flyktförsök", signerad och daterad Rf -82,168/170, litografi, 44x59 cm