Theodorus van Oorschot oljemålning
2017-03-22
449262
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEODORUS VAN OORSCHOT (1910-1989): Stadsmotiv, signerad, olja på duk, ca 61x91 cm