Ian Rusth färglitografi
2017-03-22
449256
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IAN RUSTH (född 1950): "Pasta Fresco", signerad Ian Rusth, daterad -97, numrerad 110/160, färglitografi, ca 33x42 cm