Silverskedar 1700-tal
2017-03-23
449232
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 2 st., silver, England 1700-tal, otydliga stämplar, längd ca 20 cm, vikt ca 132 g