Akvareller 3 st Japan
2017-03-22
449187
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELLER, 3 st, Japan, 1900-tal, bl.a körsbärsblom, bladmått ca 42x27 cm, oramade
Hanteringsveck