Tallrikar Famille rose Kina
2017-03-22
449118
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 5 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, varierande dekor av blommor i emaljfärger samt järnoxid, diameter ca 23 cm
Sprickor, nagg, en med lagning