Bordslampa
2017-03-21
449090
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, sittande putto, 1900-talets första hälft, brons, höjd ca 32 cm
Ej komplett, renoverad kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage.