Stolar 1900-talets andra hälft
2017-03-22
449076
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, vitlackerade, höjd ca 88, sitthöjd 44 cm
Smärre färgbortfall, slitage