Stolar gråmålade
2017-03-21
449005
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 6 st, gråmålad, Leksands-modell, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 45 cm
En med skador, slitage