Bojan Kina 1800-tal
2017-03-21
448988
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av dubbla lyckotecken samt växtslingor i underglasyrblått, höjd ca 22 cm
Slitage, botten med stjärnspricka, locket ej original