Marc Chagall färglitografi
2017-03-21
448973
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985) efter: Naken kvinna med bukett, färglitografi, signerad i plåten, ca 8x36 cm