Färglitografi Axel Olson
2017-03-21
448968
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Varvsbild, signerad Axel Olson, provtryck, färglitografi, 24x31,5 cm