Yrjö Edelmann färglitografi
2017-03-21
448954
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941-2016): Paket i blått, signerad Y. Edelmann, färglitografi, 235/250, ca 82x61 cm
Kanter med obetydligt hanteringsslitage