Angelica Wiik litografi
2017-03-21
448949
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 263/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 85,5x58 cm, oramad