Bengt Landin färglitografi
2017-03-24
448923
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp och änder, signerad Bengt Landin 209/300, färglitografi, bladmått ca 55x39 cm