Ring 18 k guld med diamanter
2017-03-22
448865
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, 18 k guld, briljant- och åttkantslipade diamanter totalt ca 0,18 ct, kvalité P1, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 7,1 g
Bruksslitage, en diamant med nagg