Bergère Louis XV-stil
2017-03-19
448862
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGÈRE, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, klädsel i rotting, rygg, armlän och lös plymå i grön plysch, höjd ca 100, sitthöjd 45 cm
Ytskador, klädsel med fläckar, knappar saknas