Armband ring 18 k guld
2017-03-22
448852
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 500 SEK |
RING, fasettslipad gul syntetisk spinell, ringstorlek ca 18 mm, ARMBAND, pansarlänk, 18 k guld, totalvikt ca 24,2 g
Bruksslitage, sten med repor