Hans Ekegårdh
2017-03-19
448830
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS EKEGÅRDH (1881-1962): Motiv från Paris, monogramsignerad HE, olja på kartong fäst pannå, 19,5 x 24 cm