Gitt Gränsjö
2017-03-21
448811
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GITT GRÄNSJÖ, matta, röllakan, geometriskt mönster, signerad GG, ca 230x165 cm
Visst slitage