Boczewska oljemålning
2017-03-21
448800
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Motiv från Södermalm. signerad och daterad Maria Boczewska, -75 olja på duk , ca 55x61 cm