Värmelampor Glory samt Helios
2017-03-19
448798
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄRMELAMPA, Glory, VÄRMELAMPA, Helios, 1900-talets första hälft, kromad metall, en med ställbar ljusarm båda med ställbara skärmar, Höjd ca 35 cm vardera
Bruksslitage, ej funktionstestade